משלוחים והחזרות


 1. אספקת המוצרים וזמן אספקת המוצרים תתבצע עד ל21 ימי עסקים מיום ההזמנה.
 2. זמן אספקת המוצרים כולל רק את חישובם של ימי עסקים, דהינו, חמישה ימי עבודה בשבוע (ימים א'-ה') ואינו כולל ימי שישי/שבת וימי חג.
 3. מדיניות ההובלה והאספקה נקבעת על ידי החברה ועל פי שיקול דעתה. לחברה שמורה הזכות להודיע כי אין באפשרותה להוביל את המוצר לאזור מסוים, ובמקרה זה הגולש לא יחוייב בדמי משלוח והוא יוכל לבוא לאסוף את ההזמנה במקום ניהול עסקיה של החברה. משלוח המוצרים יכול להיעשות בדואר רשום ו/או שירות שליחים לפי שיקול דעתו של החברה.
 4. החברה או מי מטעמה לא תישא בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטה, כדוגמא שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או מערכת הטלפונים ו/או מערכות תקשורות, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כוח עליון (מלחמה,רעידת אדמה, מזג אוויר וכיו"ב), אירועים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועד האספקה. במקרים אלו רשאית החברה להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של הרוכש
 5. בעת תיאום האספקה, רשאי השליח לבקש את נוכחו של הלקוח במקום ובמועד האספקה ולבקש הצגה של תעודת הזהות שלו ו/או חתימתו על גבי שובר כרטיס האשראי כתנאי למסירת המוצרים.
 6. ביטול ההזמנה יעשה באמצעות שליחת דוא"ל לחברה main@tachles-d.com
 7. בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ"א-1981 ("חוק הגנת הצרכן") רשאי צרכן לבטל קנייתו של מוצר בהודעה בכתב מרגע הרכישה.
 8. זכות הביטול אינה עומדת במקרים הבאים: מוצרים שלא ניתן להשתמש בהם פעם נוספת ו/וא לספקן לצרכן אחר ו/או מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד לחזרתם לעסק ("טובין פסידים" כמשמעם בחוק הגנת הצרכן). לגבי טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה. טובין הניתנים להעתקה שכפול והקלטה לאחר פתיחת אריזתם המקורית. במקרה של ביטול העסקה מסיבה שאיננה פגם או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי המוכר המציע – הלקוח יתבקש להחזיר את המוצר לחברה במקום שבו היא מנהלת את עסקיה. ביטול העסקה כפוף לכך שהמוצר ישוב לחברה באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא. בתוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול יושב ללקוח הסכום ששולם על ידו בגין המוצר בניקוי עלות דמי המשלוח.
 9. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתה הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל מכירה (לפני או לאחר סגירתה), בכל מקרה שנעשתה פעולה בניגוד לתקנון זה, ובמידה וההזמנה בוצעה ללא פרטיו המלאים/המדויקים של מבצע ההזמנה.
 10. מדיניות משלוחים :
  עלות משלוח לכל חלקי הארץ 29.9 ש"ח, משלוח חינם מעל הזמנה של 350 ש"ח. 

ניתן להגיע לאסוף את המוצרים בעצמך "על הדרך", נשמח לשמור לך את המוצרים שרכשת ארוזים ומוכנים להעמסה על האוטו במהירות.
הזמנת משלוח בהזמנה ע"י "ד.ש.ן פרו שיווק והפצה" לאזורי החלוקה המוצהרים, יתבצעו בימים א' – ה', ע"י חברת ההמשלוחים ישגב.
מקווים שנהנת מהגלישה באתרנו.

נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה ועניין,