תקנון אתר, מדיניות ודרכי ביטול והחזרה

האתר הוא אתר לרכישה מכוונת בבעלות "ד.ש.ן פרו שיווק בע"מ" ע.מ 516533932 להלן החברה.

המותג אטרקטיבו מציע  ללקוחות מגוון רחב של מוצרים בתחום מוצרי הטיפוח לשיער.

התנאים לרכישה באתר מנוסחים בלשון זכר אך מתייחסים לשני המינים, החברה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בתקנון ע"פ הצורך.

 1. ביצוע פעולה באתר דינה כהסכמה לתקנון ועל כן לא תהא למבצע כל טענה כנגד בעליו או מפעיליו.
 2. רשאים להשתתף ברכישת מוצרים באתר כל תושב ישראלי אשר מלאו לו 16 שנים וברשותו תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט, תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי תקף של כל אחת מחברות האשראי הישראליות.
 3. החברה רשאית למנוע מגולש לרכוש מוצרים באתר במקרים הבאים:
 • מסירת פרטי זיהוי או תשלום שגויים.
 • ביצוע מעשה פוגעני העלול לפגוע בחברה.
 • במידה וחלה בעיית באמצעי התשלום, כגון סירוב בכרטיס האשראי.
 1. בדף המכירה של כל מוצר מופיעים התנאים למכירת המוצר תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד ויתכנו הבדלים בין התמונות למוצר הנמכר
 2. עבור כל מוצר או שירות המוצע למכירה מוצג "דף מוצר" הכולל את פרטי המוצר או השירות המוצע למכירה, את מחיר המכירה, האחריות על המוצר אם קיימת ועוד.
 3. בעת הרישום לרכישת מוצרים באתר יהיה על הגולש להזין טופס הכולל את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, דואר אלקטרוני, בחירת סיסמא, טלפון וכתובת מלאה. על מנת להשלים את תהליך ההזמנה, הגולש מחוייב להזין את פרטי כרטיס האשראי או לציין כי ברצונו לבצע איסוף עצמי מאחד הסניפים של החברה.
 4. מיד לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ההזמנה תרשם במחשבי החברה. כמו כן יישלח אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 48  שעות מסיום תהליך ההזמנה.
 5. לאחר אישור ההזמנה, תישלח הודעה על ביצוע ההזמנה לכתובת הדואר האלקטרוני (הכתובת

שנמסרה בעת הרישום), דואר האלקטרוני הנ"ל מהווה תנאי לקנית המוצר וביצוע הזמנה. כמו כן, כרטיס האשראי של הרוכש מחויב במועד ההזמנה על ידי החברה בסכום המכירה לרבות דמי המשלוח.

 1. החברה עושה ככל שביכולתה להבטיח כי המוצרים המוצגים יימצאו במלאי. במידה והמוצר יתברר כחסר במלאי, החברה תיצור קשר עם הרוכש באמצעות הודעה מתאימה באמצעות דואר אלקטרוני או באמצעות הטלפון. במקרה זה החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההזמנה וכרטיס האשראי של הרוכש לא יחויב.לחילופין רשאית החברה להציע לרוכש מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן.  במידה ותקבל את ההצעה יעודכנו פרטי ההזמנה מחדש. אם הרוכש החליט לסרב, ההזמנה תבוטל וכרטיס האשראי של הרוכש לא יחוייב. מימשה החברה את זכותה כאמור, לא תהיה ללקוח כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפיה מכל מין וסוג.
 2. על פי חוק, הגולש לא חייב למסור את הפרטים בטופס הרישום ומסירתם תלויה ברצונו בלבד. עם זאת, אם לא הוא לא מסר את כל הפרטים המבוקשים הוא לא יוכל לבצע את הרכישה, החברה תפעל כמיטב יכולתה לשמור על המידע ולא תבצע בו שימוש אלא למטרות המפורטות בתקנון זה.
 3. מועד קבלת ההזמנות כפי שנרשם במחשבי החברה הוא המועד הקובע לכל דבר ורישומו במחשבי החברה ישמש כראייה מכרעת בעניין זה.


מקווים שנהנת מהגלישה באתרנו, נשמח לעמוד לשירותך בכל שאלה ועניין,