מדריכים כללי, שיקום השיער

טיפים שיגרמו לשיער שלכם להיות בריא יותר

 

טיפים שיגרמו לשיער שלכם להיות בריא יותר

קודם מזה שיער בריא ? שיער בעל גמישות גבוה, ברק ומגע נעים ורך, ולא ניתן להבחין בקצוות מפוצלים. חשוב לדעת ששיער בריא תלוי גם בקרקפת בריאה לחלוטין. חלקו החיצוני של השיער אטום במעטפת המגנה עליו, מה שמשפיע על נראות השיער מעניק לו מראה מלא ברק ובריא. מתחת למעטפת השיער נמצא השומן הטבעי "ליפיד" המופרש מהקרקפת והוא המספק לשיער הגנה ומראה בריא.

 

טיפ ראשון בחירה בשמפו ובמסכה, לא מרכך ולנו בAtractivo  יש את נוסחה המנצחת אם השיער שלך זקוק לשיקום, המסכה של Atractiv הוא אחד הטיפולים היעילים ביותר לכך. ואם לא? אל תחכי שהשיער ייפגע, טפלי בו כבר עכשיו ושמרי על בריאותו.
המסכה של Atractivo  מעניקה עוצמה, גמישות ברק וחיוניות ותמנע ממנו להינזק ולהיפגע, ובנוסף – השיער שלך ייראה פשוט נפלא.

טיפ שני שימוש קבוע הסרום של Atractivo מטפל בשערך מכל כיוון – סוגר קצוות מפוצלים, מגמיש את השיער, מחזק את השערה ואת שורש השערה, מונע נשירה ומעניק לשערך הגנה בלתי חדירה ומראה נהדר בצורה טבעית ובטוחה.

טיפ שלישי עיסוי קרקפת אם אתם מנסים להאריך שיער, אז עיסוי לקרקפת הוא חיוני מאוד עבורכם. המומחים אומרים "כדי לתת לשיער לגדול בצורה צפופה ומלאה, הזרמת הדם באזור של הראש היא המפתח". את זה תעשו על ידי עיסוי של הראש עם מרכך שיער, או שתשתמשו במברשת מיוחדת בזמן שאתם חופפים.

חשוב לנו לציין טיפים  שמפורטים פו הם לא פיתרון קסם חייבים להקפיד על שגרה טיפוח יום יומית על בסיס קבוע כדי למקסם תוצאות של השימוש במוצרים שבעזרתם תגיעו לשיער שתמיד חלמת אליו  .

מעבר לכך חושב לנו לציין שכל המוצרים שלנו ב-Atractivo  נבדקים בבקרת איכות הגבוה ביותר.

כתיבת תגובה