מדריכים כללי, שגרת טיפוח

 3 פעולות שאת חייבת לעשות בשערך כל יום

 

כולנו חולמות על שיער בריא, עבה ומלא חיים. אבל לפעמים זה יכול להיות קצת מאתגר לטפח את השיער באופן יום יומי. השיער שלך כמו שאר חלקי הגוף חשוף לנזקים מתמידים כמו למשל חשיפה מוגברת לשמש, מי ים או בריכה, כימיקלים שונים שמגיעים מצבע או מהחלקות ועוד.

גם גנים ממלאים תפקיד בכל הנוגע לסוג השיער שלך, לנפח ולחוזק שלו. אבל זה לא אומר שאין לך שליטה על מראה השיער שלך.

אז איך אפשר לשמור על שיער יפה ומטופח? הנה 3 פעולות שאת חייבת לעשות כל יום בכדי לשמור על מראה שיער בריא וחזק.

 1. סרקי את השיער

סירוק באופן יום יומי של השיער מעסה את הקרקפת וגורם להאצת זרימת הדם לזקיקי השיער, כך שהשיער יקבל את הזנת החומרים החיוניים לו ויתחזק. בנוסף, סירוק השיער כל יום גורם להתפזרות של שכבת שומן טבעית המגיעה מעור הקרקפת ומספקת לשערך מראה בריא וחזק יותר. מספיק לסרק את השיער פעמיים ביום- בבוקר ובערב מהסיבה שסירוק מוגבר מידי יכול לגרום להיחלשות ותלישה של השיער. חשוב לסרק את השיער בצורה שלא תשבור אותו ולכן הקפידי לסרק את שיערך מלמטה למעלה – התחילי את הסירוק מהקצוות והתרת הקשרים ומשם הברישי כל פעם מנקודה גבוהה יותר.

 

 1. השתמשי נכון במייבש ומחליק שיער

מייבשי שיער, מחליקים ומסלסלי שיער וכל מכשיר אחר לעיצוב השיער יכול לגבות מחיר לשערך, במיוחד אם השיער שלך עדין, יבש או נוטה להישבר. יותר מידי חום יכול להחליש את השיער שלך , וכתוצאה מכך ישנם קצוות מפוצלים ושיער מקורזל. כדי להפחית את הנזק מייבוש השיער, מומלץ להחזיק את המייבש במרחק של לפחות סנטימטר מהשיער. כמו כן חשוב להקפיד לפני השימוש בפן למרוח את השיער בקרם משקם כדי למנוע שבירה של השערה. עדיף להפחית את התדירות בשימוש בפן ומחליקי שיער ולא להשתמש בהם על בסיס יום יומי כדי לתת לשיער זמן להתאושש. כשאת משתמשת בפן הנמיכי את עצמת החום שלו לעצמה קלה עד בינונית, כיוון שככל שהחום גבוהה יותר, כך גדל הסיכוי לפגיעה בשיער.

 

 1. עסי את הקרקפת

עיסוי עדין של הקרקפת באופן יום יומי נמצא לא רק כמעודד צמיחה מחודשת של השיער ,אלא גם מפיג מתחים ולחצים ותורם לאנרגיה חיובית בגוף! עסי את הקרקפת מידי יום במשך 4 דקות על ידי הפעלת לחץ עדין על הקרקפת עם קצות האצבעות בתנועות מעגליות. את יכולה לעשות את העיסוי גם כשהשיער רטוב וגם כשהוא יבש. עיסוי של הקרקפת לא מצריך ממך מאמץ רב או כרוך בעלויות , הוא טבעי ופשוט ויגרום לשיער לקבל מראה בריא ומלא יותר.

בשורה התחתונה, כדי לתחזק מראה שיער בריא ויפה  עלייך לעבוד. אם איכות השיער שלך ירודה והשיער דליל או שבור , כנראה שגופך מסמן לך שהוא צריך חיזוק והזנה. הקשיבי לגופך ותני לו את מלוא תשומת הלב שהוא צריך. בצורה זו גם השיער יתחזק ויתחדש ואיתו גם כל מערכות הגוף!

מחשבה אחת על “ 3 פעולות שאת חייבת לעשות בשערך כל יום

 1. רונית בן ברוך הגיב:

  היי הכין מיוצרים המוצרים הללו ואם יש אישור ממשרד הבריאות אשמח לקבל קל עצות אנשים שהשתמשו במוצרים

 2. שמחה עמרני הגיב:

  היי אני משתשמשת במוצרים הללו והם מושלמים אמאלה הריח פשוט וואו והחומר של ההחלקה מטורףףףףףף
  תנסי לא תתחרטי שווה שווה שווה
  ואכן יש אישור ממשרד הבריאות

כתיבת תגובה